
Hej, od 8 lat mieszkam w Indiach. Przed covidem zaczelam wolontariat w domu dziecka dla dziewczynek. Niestety pandemia zmusila mnie do zawieszenia dzialalnosci.
Kilka dni temu ja odnowilam i w tej chwilk zbieram fundusze na zakup najpotrzebniejszych artykulow. Sa nimi plecaki szkolne (rok szkolny zaczyna sie w Indiach w czerwcu/lipcu), buty (wiele dziewczat chodzi boso), posciele, reczniki, poduszki, materace, artykuly higieniczne. W zasadzie lista potrzeb jest ogromna. Rzad w Indiach przekazuje minimalne kwoty pomocowe, ktore w wiekszosci sa wydawane na zywnosc.
Kazda wplacona przez Panstwa kwota bedzie dla nich ogromna pomoca. Ja w imieniu swoim i dziewczyn bardzo dziekuje za kazdy grosik.
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Anonimowy Darczyńca
Pozdrawiam serdecznie 💗
Dagmara Jędrzejczak
Powodzenia :)